*Můj den - sobota 19. května 2018*

20. května 2018 v 12:20 | Anna Chiara Mořická
*sobota 19. května 2018*
Ahoj! Vítám vás u dnešního článku Smějící se
Ráno začalo jako obvykle - vylezla jsem otráveně z postele. Šla jsem si umýt zuby, převléct a uklidit si postel.Pak přijeli rodiče z obchodu a šli jsme snídat. Následovalo učení - měli jsme úkol z přírodovědy - ´´můj oblíbený předmět´´.
Najednou tátu řekl - ´jdeme na pokémony´- Ale, ne! Jediná věc kterou o víkendu nesnáším jsou Pokémoni ( jo a ještě samozdřejmě úkoly). Tak sedíme v 15 stupních a chytáme jakéhosi Latiose a Ho-Oha nebo cosi. Přijdeme domů a za hodinu mi táta řeknu že jsou venku jacýsi Charmadeři - sorry ale vážně nevím a ani nechci vědět jako se to píšeKřičící

Jak jsme přišli tak byl klasicky oběd - měli jsme špenát a bramborové placky. Co jste měli vy? Pak jsem šla na počítač a hrála jsem wormax.io. Nakonec jsme jeli do Kauflandu a do restaurace na večeři.


To je vše!
Tak čágobelo a užijte si zbytek dne!S vyplazeným jazykem

Odpovědi:

Kamarád do deště - Chodím do 5.A do vesnické školy na Jížní Moravě a svoji třídu mám moc ráda. Naše škola je do 5.třídy čili jdu na jinou školu - takže do městské školy taky na Jížní Moravě - dělala jsem přímací zkoušky do jazykové třídy a udělala jsem je.

Hipís - Mockrát ti děkuji!Smějící se

Barbara - Ne, opravdu se jmenuji druhým jménem Chiara a ano oba moji rodiče jsou Češi. Jmenuji se tak protože, moje mamka sledovala italský seriál kde se hlavní postava (žena) jmenovala Chiara. Jo a jinak Anna Chiara znamená líbezné světlo Nevinný A taky ti moc děkuji!

Zlozana - Děkuji!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zlozana Zlozana | E-mail | Web | 20. května 2018 v 12:38 | Reagovat

Pokémony jsem musela pořád lovit s bráchou :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama